Верифікований профіль
5
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
5 днів тому

Продаж будинків (4)

  • 80 000 $
    593 $/м²

    Коцюбинського

    135 / 100 / 10 м²
    1 поверх
    9 сот
    4 кімнати
    1 міс. тому
    #Продаж будинку ❗️місто Шептицький Львівська обл. Площа: 135 м2 Ділянка площею: 9,5 сот. В будинку встановлено автономне газове опалення, світло три фази, є чотири кімнати, кухня, санвузол, коридор На території є господарські будівлі, гараж з оглядовою ямою, просторе подвірʼя 📞[телефон приховано]Юлія
    Рієлтор
  • 85 000 $
    405 $/м²

    Заньковецької

    210 / 120 / 16 м²
    2 поверхи
    9 сот
    5 кімнат
    1 міс. тому
    Продаж будинку у м. Шептицький (Червоноград), Львівська обл. 📍 Район Посьолок Пропонується до продажу просторий цегляний будинок з білої цегли, який чудово підійде для великої сім’ї. Тиха та затишна локація, власне подвір’я і достатньо простору для комфортного проживання. 🔹 Загальна площа будинку — 210 м² 🔹 Житлова площа — 120 м² 🔹 Земельна ділянка — 6 соток Планування будинку: ▫️ Цокольний поверх: • котельня • підсобні приміщення ▫️ 1-й поверх: • 3 житлові кімнати • кухня • санвузол ▫️ 2-й поверх (мансарда): • 2 кімнати • санвузол 🔥 Опалення: • індивідуальне газове • додатково встановлений твердопаливний котел (на дрова) ✔️ Частково встановлені металопластикові вікна ✔️ У б...
    Рієлтор
  • 11 000 $
    120 $/м²

    Центральна, 3

    92 / 48 / 12 м²
    1 поверх
    60 сот
    3 кімнати
    4 тиж. тому
    Продаж будинку ❗️село Сушно Шептицький район Площа будинку - 92 м2 Ділянка площею - 60 сот. землі Будинок деревʼяний, має три кімнати, кухня та дві комори. Опалення пічне. На території є господарські будівлі, криниця Ціна 11000$ 📬 [телефон приховано]Юлія Агент з нерухомості
    Рієлтор
  • 9 400 $
    120 $/м²

    Центральна, 6

    78 / 40 / 8 м²
    1 поверх
    15 сот
    2 кімнати
    1 міс. тому
    🏡 НОВИНКА НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ! ✨ Продаж житлового будинку в с. Новий Витків, Львівська область Спокійне та затишне місце для життя або дачного відпочинку 🌿 Поруч мальовнича природа та озеро в селі Сушно, де можна відпочивати всією сім’єю. 📐 Характеристики будинку: ▪️ Загальна площа — 78,4 м² ▪️ 2 кімнати, кухня, коридор та прихожа ▪️ Будинок дерев’яний, перекритий шифером ▪️ Пічне опалення 🌿 Земельна ділянка: ▪️ Прибудинкова територія — 15 соток ▪️ Додатково є 50 соток землі (чудово підійде для господарства, саду або городу) 🔌 Комунікації: ▪️ Світло ▪️ Вода — криниця на території 🏠 На подвір’ї розташовані: ✔️ Літня кухня ✔️ Гараж ✔️ Господарські будівлі 📩 За деталями та переглядом -...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.